Pozor: Ani Vám sa nedarí otehotnieť?

Odhaľte jednoduchú, overenú metódu, ako zvrátiť neplodnosť a konečne otehotnieť prirodzeným spôsobom

Spoznajte 1 zvláštne tajomstvo, ktoré Vám pomôže otehotnieť v priebehu najbližších 60 dní a darovať život krásnemu, zdravému bábätku. Čítajte ďalej zistite, ako zvrátiť mužskú, alebo ženskú neplodnosť kompletne prirodzeným a prírodným spôsobom.

Dokonca aj ak ste sa snažili otehotnieť celé roky, nájdete tu spôsob ako otehotnieť prorodzene, bez nutnosti užívania drahých doplnkov výživy, nepríjemných, nekonečných testov u doktorov alebo míňania tisícov eur na drahé operácie, alebo tehotenské produkty.

A aj keď to sa po všetkých tých ťažkostiach môže zdať nemožné, pokračujte v čítaní nasledujúcich dôležitých riadkov, urobte čo Vám hovorí a budete šokovaná zistením, že otehotnenie nie je len možné, ale v skutočnosti celkom jednoduché.

Tieto čínske holistické liečebné tajomstvá neplodnosti využilo a využíva nespočet šťastných mamičiek po celom svete… a nastal čas, aby ste ich využila tiež.

A sľubujem, že Vám pomôžu aj v prípade, že…

Ste v 30, alebo 40 rokoch života

Máte nepriechodné vajcovody, alebo cystu na vaječníkoch

Máte vysoké hodnoty hormónu FSH

Trápi Vás PCO Syndróm, alebo endometrióza

Váš partner má zlý spermiogram

Prekonala ste jeden, alebo viac spontánnych potratov

A to všetko prírodne, bez liekov, IUI a IVF

Rýchlo a jednoducho, že tomu nebudete chcieť uveriť!

Než sa k tomu dostneme, dovoľte mi spýtať sa Vás…

t

Cítite sa z dôvodu vašej neplodnosti zmätená a frustrovaná?

t

Vyskúšala ste každú možnú metódu pod slnkom a aj napriek úpornej snahe stále nedokážete otehotnieť?

t

Máte strach, že napriek vynaloženej snahe sa Vám možno nikdy nepodarí splniť si Váš sen o rodine a otehotnieť?

Dobre poznám pocit zlomeného srdca z neschopnosti počať dieťa, po ktorom úprimne túžite, a sú mi dôverne známe pocity zmätenosti, zlosti a frustrácie, ktoré sa vo vás môžu vybudovať, keď aj všetka ta tvrdá snaha neprináša žiadny úspech.

Sama som s mojou takzvanou neplodnosťou bojovala viac ako desať rokov, pokým som neobjavila čínsku holistickú medicínu a jej systém, vďaka ktorému som otehotnela dva krát, vo veku 42 a 45 rokov a vďaka ktorému som na tento svet priviedla moje dve nádherné zdravé dievčatká.

Chcete vedieť, ako zvrátiť neplodnosť a konečne otehotnieť…

...rýchlo, jednoducho a prirodzene?

Bez drahých, riskantných operácií...

Bez nutnosti uchylovať sa k liekom...

...a bez akýchloľvek vedľajších účinkov?

V tom prípade pozorne čítajte ďalej, pretože sa Vám chystám prezradiť zásadné informácie… ktoré Vám zmenia život rovnako, ako mnohým šťastným mamičkám pred Vami…

Veľmi ti ďakujem Linda, z hĺbky srdca. Po štyroch rokoch snahy otehotnieť a po štyroch potratoch som sa vzdala nádeje mať niekedy v budúcnosti ešte dieťa. Po prečítaní tvojej knihy som otehotnela v priebehu 6 týždňov a o 4 mesiace rodím. Neviem sa dočkať!!

Nataša, 41

Po dvoch pokusoch liečiť neplodnosť užívaním clomidu, čo žiaľ nezabralo, som bola veľmi depresívna pri pomyslení na to, že už by som nikdy nemohla mať rodinu. Po tak dlhom čase som však našťastie natrafila na Vašu knihu a v 42 rokoch som konečne otehotnela. Nedokážem ani vyjadriť aká som vám vďačná.

Ema, 42

Môj lekár tvrdil, že jedna z mojich trubíc je blokovaná a odporučil mi IVF. Keďže som toho čítala veľmi veľa o problémoch s IVF, hľadala som nejaké alternatívne formy liečby. Vaša knižka bola riešením, ktoré som tak dlho hľadala. Holistická medicína mi navždy zmenila život. Ďakujem!

Mária, 38

Čo tento program NIE JE

Chcem, aby ste vedeli, že postupy, ktoré sa Vám chystám prezradiť, NIE sú iba ďalším vitamínovým doplnkom, špeciálnym krémom, alebo liekom na plodnosť.A nejde ani o ďalšie čudné zariadenie z telešopingových reklám a nejedná sa ani o ďalšiu drahú a zdĺhavú liečebnú procedúru. Nie…

Toto je unikátny, holistický systém vychádzajúci z tajov čínskej medicíny, ktorý je postavený na 100% prírodnej báze, je bezpečný a hlavne skutočne funguje. Nemusíte hneď riskovať vedľajšie účinky chemických, medicínskych procedúr zaťažujúcich Vaše telo. Dajte šancu holistickému prístupu, ktorý celkovo zlepší Vaše zdravie a pripraví Vaše telo na prirodzené počatie už v priebehu najbližších 8 týždňov.

UPOZORNENIE:

Bežné liečebné postupy na neplodnosť môžu mať vážne vedľajšie účinky a poškodiť Vaše hormóny a dokonca zvýšiť riziko vzniku rakoviny vaječníkov.

Vedci zistili, že u žien, ktoré užívali lieky na neplodnosť, sa zvýšil počet rakoviny vaječníkov (štúdia publikovaná v The New England Journal of Medicine). Toto zistenie iba potvrdzuje obavy ohľadne týchto liekov, ktoré sa periodicky objavujú v lekárskych žurnáloch. Štúdia samozrejme vzbudila obrovskú vlnu kritiky zo strany výrobcov liekov na neplodnosť, ktorí v súčasnosti dosahujú zisk 1 miliardy amerických dolárov za rok.

Podľa štúdie, 3,837 žien, ktoré podstúpili liečbu neplodnosti v rokoch 1974 a 1985 v Seattle, bolo analyzovaných doktorkou Mary Anne Rossing, D.V.M., Ph.D. na Washingtonskej univerzite a Centrom pre výskum rakoviny Freda Hutchinsona.

U všetkých žien, ktoré brali liek Clomid (liek vyvolávajúci ovuláciu), bola počas trvania štúdie diagnostikovaná rakovina vaječníkov trikrát častejšie než u žien, ktoré neužívali liek počas 12 a viac mesačných cyklov.

Niektoré ženy skúsia hocičo, len aby zvýšili svoje šance na otehotnenie. To môže byť veľmi stresujúce, čo samé o sebe spôsobuje ťažkosti s počatím. Iné ženy sa uchýlia k liečbe plodnosti, aby počali rýchlejšie.

V každom prípade, liečebné postupy plodnosti neriešia, čo je skutočnou príčinou neschopnosti otehotnieť. Okrem toho spôsobujú vedľajšie účinky, ktoré môžu byť kontraproduktívne a dokonca aj nebezpečné.

FAKT: Iba 10% žien je naozaj neplodných

Klinická liečba plodnosti by mala byť zvážená, iba ak ste medicínsky neplodná.

Hormonálne kúry na neplodnosť sú umelé a spôsobia chaos s vašimi hormónmi. Sú tiež veľmi drahé a väčšinou ich zdravotné poisťovne nehradia.

S operáciou sa spája riziko nezvrátiteľnej neplodnosti, čo znamená, že by ste už nikdy nemohli mať deti. Apelujem na Vás, aby ste vždy konzultovali aspoň dvoch špecialistov v danom obore a uistili sa, že liečba Vám ponúkne významné zlepšenie Vašej situácie.

Iba vtedy možno obhájiť náklady a vedľajšie účinky spojené s danou procedúrou.

Musíte tiež zvážiť, že programy na liečbu neplodnosti sú nie vždy efektívne.

Neplodnosť je znamenie, ktorým sa Vám Vaše telo snaží povedať, že niečo vo vnútri je NESPRÁVNE

Vaše telo Vám vysiela správy nepretržite. Väčšina z nás tieto signály ignoruje. Neplodnosť a s ňou spojené príznaky sú v podstate zúfalé výkriky z Vášho tela, že niečo nie je v poriadku.

Neplodnosť a poruchy spojené s inzulínovou rezistenciou a hormónami sú ako poplašný signál alarmu na Vašom dome (telo a pohlavná sústava), že horí. Ignorovaním týchto signálov sa Váš stav len zhoršuje. Ak Váš dom horí, nevypnete predsa alarm, neľahnete si znova do postele a neočakávate, že všetko sa vráti do normálu.

Používaním liekov na vypnutie alarmu Vášho tela alebo bolestivými chirurgickými procedúrami prakticky ignorujete hlásenia Vášho tela a zanedbávate, čo je koreňom Vašich problémov. Tým sa Vaša situácia len zhorší z dlhodobého hľadiska.

Jediný spôsob, ako môžete zvrátiť svoju neplodnosť, je počúvať, čo sa Vám Vaše telo snaží povedať, pracovať s ním a otehotnieť prirodzene.

Predstavujeme…

Tajomstvo tehotenstva

Čínska holistická medicína pre liečbu neplodnosti

 

E-kniha “Tajomstvo tehotenstva” je jedinou príručkou, ktorú kedy budete potrebovať na to, aby ste prekonali vašu neplodnosť. Ukáže Vám, ako využiť liečebné postupy čínskej a holistickej medicíny k tomu, aby ste už o 4 až 6 týždňov bola tehotná aj ak tradičné formy liečby zlyhali.

A verte mi… toto je len špička ľadovca! Tajomstvo Tehotenststva je oveľa viac než len “e-kniha” – je to kompletný holistický systém pre najistejšie odstránenie neplodnosti a všetkých hormonálnych a inzulínovo-rezistenčných porúch. Pravdepodobne najobsiahlejší systém na zvýšenie tehotenstva, aký bol kedy vyvinutý.

Čo sa v programe „Tajomstvo Tehotenstva“ dozviete?

Tu Vám prinášam iba malý zoznam toho, čo všetko sa naučíte, ak vstúpite do programu Tajomstvo Tehotenstva ešte dnes…

V prvej kapitole sa pozrieme na príčiny neplodnosti

Objavíte v nej, ako možno prirodzene zvrátiť neplodnosť, dokonca aj v prípade, kedy už nedúfate, že by sa Vám to niekedy mohlo podariť.

Dozviete sa taktiež o tajnej, prakticky neznámej kombinácii faktorov, vďaka ktorej sa opäť stanete plodnou. Ovulácia, teplota a počet spermií sú iba niektoré z týchto faktorov. Poznaním tých ďalších dosiahnete v tele rovnováhu, ktorá Vám napomôže v otehotnení.

Odhalím Vám 4 veci, ktoré sa odohrávajú vo Vašom tele pri problémoch s neplodnosťou. Ak zlepšíte čo i len jednu z nich prirodzeným spôsobom, dramaticky zvýšite svoje šance na otehotnenie.

Taktiež Vám odhalím dve chyby životného štýlu, ktorých sa budete chcieť vyvarovať za všetkých okolností, ak chcete ešte niekedy počať. Je pravdepodobné, že týchto chýb sa dopúšťate práve teraz.

Podelím sa s Vami o 3 spôsoby, ako prirodzenou cestou určiť Vaše ťažkosti s neplodnosťou a zvýšiť Vaše šance na otehotnenie už za 4 až 6 týždňov.

A tiež čo musíte spraviť, aby ste minimalizovali riziko potratu, ak ste už v minulosti potratili.

V druhej kapitole spoznáte tajomstvá výživy pre podporu plodnosti

Je Vaša ovulácia momentálne nepravidelná?

Ak áno, potom sa musíte dozvedieť o tejto holistickej, úplne naturálnej kúre, ktorú dokonca odporúčajú aj špičkoví lekári na neplodnosť. Poviem Vám o nej v druhej kapitole.

Zlepšenie kvality tekutiny v maternici pomôže vývinu vajíčok vo Vašom vnútri. Existuje jeden vitamín, ktorý to dokáže lepšie než všetky ostatné. V tretej časti mojej knihy sa dozviete, ktoré potraviny by ste mali jesť, aby sa Vám dostalo hojné množstvo tohto vitamínu.

V tretej kapitole odhalíte 5 sabotérov tehotenstva

Úplným vylúčením týchto potravín zvýšite svoje šance na otehotnenie… a nezáleží, ako dlho ste už boli neplodná.

Podelím sa s Vami o mojich “10 potravinových zosilovačov plodnosti”, ktoré som už ženám úspešne odporučila nespočetne veľa krát.

Dámy, o ktorých viem, že ich konzumovali, zaznamenali rapídne zlepšenie plodnosti práve vďaka pravidelnému požívaniu týchto 10 potravín. A všetky tieto ženy mali viac než 43 rokov.

Ak máte momentálne nadváhu, poviem Vám o nie veľmi známom dôvode, prečo Vám Vaša váha bráni v otehotnení.

Taktiež sa dozviete o jednoduchých zmenách v stravovaní a cvičení, vďaka ktorým začnete zase normálne ovulovať bez pomoci akýchkoľvek liekov.

Objavíte pravdu, ktorá sa skrýva za asistovaným oplodnením (IVF) a riziká, o ktorých ste možno ešte nepočuli.

V piatej kapitole spoznáte holistické terapie pre liečbu neplodnosti

Odhalím pravdu, ktorá sa skrýva za tým, prečo tak veľa vedeckých liečebných procedúr zlyháva. Je to preto, lebo tieto postupy sa na ťažkosti s otehotnením nepozerajú z holistickej perspektívy, kde sa myseľ, telo a emócie navzájom ovplyvňujú.

Ak ste niekedy rozmýšľali vyskúšať akupunktúru s cieľom zlepšiť Vaše otehotnenie, budete schopná maximalizovať jej silu tým, že spoznáte tri druhy neplodnosti, na ktorých účinkuje najlepšie. Tieto starodávne čínske tajomstvá v priebehu storočí pomohli tisícom žien otehotnieť a k nám na Slovensko sa ešte len pomaličky dostávajú.

Špecializované akupresúrne techniky Vám prinesú takmer okamžitý úžitok v 4 oblastiach tým ,že spôsobia štyri vitálne veci na zlepšenie plodnosti. Dve z nich vyrovnajú hladinu Vašich hormónov a regulujú Váš menštruačný cyklus. O zvyšných dvoch sa dozviete v 5. kapitole.

Osobne Vám ukážem 13 akupresúrnych bodov, ktoré môžete začať používať už dnes pre naštartovanie Vašej plodnosti, odstránenie menštruačných bolestí a vyrovnanie sa s podráždenosťou a frustráciou, ktoré momentálne prežívate a ktoré môžu škodiť Vášmu počatiu.

Objavíte vedecky podložené spôsoby, ako joga môže zvýšiť hladiny troch kľúčových hormónov vo Vašom tele, vitálne dôležitých pre počatie a ako joga dramaticky zlepšuje funkcie určitých žliaz, ktoré majú obrovský význam pre plodnosť.

Ukážem Vám 9 najefektívnejších jogových polôh, ktoré môžete začať cvičiť hneď teraz a ktoré boli špeciálne navrhnuté na zvýšenie plodnosti… A to aj v prípade, že s neplodnosťou máte problémy už celé roky.

V siedmej kapitole odhalíte 6 toxických substancií

…ktoré sabotujú Vaše šance na počatie dieťaťa.

Mnohé z týchto látok sa nachádzajú v produktoch dennej spotreby a pravdepodobne sa sú aj vo Vašom dome.

Dozviete sa tiež o 9 základných elementoch mojej detoxikačnej diéty na zvýšenie plodnosti, kde čistíte telo za účelom pripravenia sa na tehotenstvo a tajomstvá použitia 6 špeciálnych kryštálov na zvýšenie šance počatia.

A to z ďaleka nie je všetko…

Vstúpte do programu Tajomstvo Tehotenstva ešte dnes a získate tieto 3 bonusy v hodnote 37€ úplne zadarmo!

BONUS #1

Príručka pre relaxáciu a uvoľnenie stresu pre tehotné ženy

Stres môže byť obrovským problémom počas tehotenstva. Môžete sa obávať o zdravý vývin Vášho dieťatka, prehliadky, výsledky testov atď.

Našťastie, nie je dôvod sa nerváčiť. Pomocou tejto špeciálnej príručky, ktorá sa normálne predáva za 11€, dosiahnete bezstresové tehotenstvo a tak sa môžete radšej zamerať na radosť a potešenie z tehotenstva.

BONUS #2

Príručka “Dojčenie bez prekvapení”

Objednajte dnes a dostanete Príručku pre mamičky pre ľahké dojčenie v hodnote 17€.

V tejto knihe sa od skúsených mamičiek dozviete 24 najlepších rád ako kojiť Vaše dieťa.

Tieto tipy Vám pomôžu preplávať bežnými trampotami spojenými s dojčením, ktorým musia čeliť ženy v dnešnej dobe.

BONUS #3

Ako vybrať správne meno? – 1500+ nápadov

Taktiež dostanete moju špeciálnu príručku pre výber toho perfektného mena pre Vaše bábätko. Bežná cena je 9€.

Obsahuje 1500 mien, ktoré Vás budú inšpirovať pri výbere toho ideálneho mena pre Vaše dieťa.

Ok, viem čo Vám asi behá po rozume…

Toto všetko je pekné, ale kolko ma táto e-kniha bude stáť?

 

E-kniha “Tajomstvo tehotenstva” je jedinou príručkou, ktorú kedy budete potrebovať na to, aby ste prekonali vašu neplodnosť. Ukáže Vám, ako využiť liečebné postupy čínskej a holistickej medicíny k tomu, aby ste už o 4 až 6 týždňov bola tehotná aj ak tradičné formy liečby zlyhali.

Zvyčajná cena tohto programu je 47€. Uvedomujem si však, že za túto cenu by táto príručka nebola dostupná pre každú ženu a preto som sa rozhodla ponúknuť Vám celý program Tajomstvo tehotenstva aj s 3 úžasnými bonusmi na krátku dobu za zvýhodnenú cenu – iba 17€.

Povedali o nás…

Dlho som sa snažila otehotnieť a bola som odhodlaná vyskúšať už skutočne čokoľvek. Po štyridsiatke som vyskúšala IVF, no aj tento pokus skončil zlyhaním. Už som si nemyslela, že mi niečo pomôže, no keď som narazila na Vašu knihu, rozhodla som sa to vyskúšať ešte raz. Teraz som už v šiestom mesiaci tehotenstva a moju nesmiernu radosť nedokážem slovami ani popísať. 

Myšlienky na dieťatko som sa už takmer vzdala. Mala som po sebe 5 neúspešných IVF cyklov a mnoho IUI. Už som to viac-menej vzdala, no keď mi rodinná známa odporučila Vašu knihu a povedala mi, že jej pomohla, rozhodla som sa do toho ísť aj ja. Vyskúšala som viacero z Vašich prírodných metód a v súčasnosti je už na ceste môj vysnívaný chlapček.

Bola som na tom skutočne zle. Lekári mi už tvrdili, že moja šanca na otehotnenie je prakticky nulová. Bojovala som s predčasným zlyhávaním vaječníkov, no stále som verila, že existuje aspoň nejaká nádej. Sestra vedela, ako sa trápim, tak mi ako darček kúpila Vašu knihu, ja som to vyskúšala a na počudovanie všetkých ľudí v mojom okolí som už v 4. mesiaci tehotenstva. Neviem, ako sa poďakovať. 

Ak už máte plné zuby všetkých tých „rýchlych riešení“…

…drahých chirurgických zákrokov a liekov, ktoré Vás sklamali nespočetne veľa krát a ste pripravená s Vašim problémom raz a navždy skoncovať, potom toto je riešenie, ktoré ste hľadali.

Predstavte si samú seba o 4-8 krátkych týždňov od teraz… Máte stále zlomené srdce a ste frustrovaná vaším sexuálnym životom, pretože napriek všetkej snahe stále nedokážete otehotnieť a bojíte sa, že už nikdy nebudete mať rodinu, po ktorej túžite?

Alebo s radosťou beháte po obchodoch a nakupujete oblečenie pre Vaše budúce dieťatko a hrdo oznamujete priateľkám, že ste konečne „v tom“ a ako to spolu musíte osláviť?

Pokiaľ naozaj túžite otehotnieť, stále máte NÁDEJ… Musíte iba urobiť správne rozhodnutie a byť pripravená urobiť konštruktívne zmeny pre zlepšenie Vášho zdravia a podporenie plodnosti.

 

Získajte príručku „Tajomstvo Tehotenstva“ ešte dnes!

e-kniha „Tajomstvo Tehotenstva“ môže byť Vaša iba za 17€ namiesto zvyčajných 47€

 

E-kniha “Tajomstvo tehotenstva” je jedinou príručkou, ktorú kedy budete potrebovať na to, aby ste prekonali vašu neplodnosť. Ukáže Vám, ako využiť liečebné postupy čínskej a holistickej medicíny k tomu, aby ste už o 4 až 6 týždňov bola tehotná aj ak tradičné formy liečby zlyhali.

Zvyčajná cena tohto programu je 47€. Uvedomujem si však, že za túto cenu by táto príručka nebola dostupná pre každú ženu a preto som sa rozhodla ponúknuť Vám celý program Tajomstvo tehotenstva aj s 3 úžasnými bonusmi na krátku dobu za zvýhodnenú cenu – iba 17€.